Naše projekty pomáhají firmám růst

Od návrhu po realizaci

Během 8 let na trhu jsme navrhli a realizovali kanceláře na klíč pro více než 400 firem, od velkých korporací po mladé dynamické startupy. Tým čítající více než 90 specialistů
na architekturu, realizaci, projektové řízení
a expertizu v oblasti pracovního prostředí
se o vaše nové kanceláře postará v Praze
a v Bratislavě. Naše projekty pomáhají firmám růst – rychle, bez narušení jejich dennodenního provozu a s ohledem na všechny zaměstnance.

Naše
přednosti

Srozumitelnost
návrhu​​​​​​​

Individuální
přístup

Časová
flexibilita

Rychlost
dodání

Zkušenosti našich klientů

Chtěli jsme, aby se v nových kancelářích snoubila identita společnosti spolu s pohodlím pro naše zaměstnance. Realita dokonce předčila naše očekávání. To vše především díky skvěle odvedené práci architektky, kdy se kompletně realizovala její architektonická studie, a dále projektového týmu společnosti CAPEXUS. Co více dodat? Snad si jen vypůjčit slova ze známé písně Waldemara Matušky: Tereza, jedině Tereza… (pozn. Tereza Kondělková ,architektka, CAPEXUS)
Dominik Štros, General Manager Colonnade Insurance S. A., organizační složka
Chtěli jsme mít hezké místo, kde se bude líbit nám, našim klientům i obchodním partnerům a budeme se tam rádi vracet. To se, myslím, povedlo. Banka není jen o kravatách a dobře padnoucích oblecích. Naopak i v ní pracují stejní lidé, jako jsou naši klienti, kteří si například rádi zahrají po práci ping pong.
Gabriela Pithartová, Hello bank! by Cetelem
Projekt byl specifický tím, že navrhnout a zrealizovat originální kancelářské prostory, které zachytí atmosféru a firemní kulturu Dáme jídlo, bylo nutné zvládnout za velmi krátkou dobu. Spolupráce se společností CAPEXUS byla, dle mého názoru a reakce okolí, velice úspěšná. Máme velmi osobité a krásné prostory.
Lada Pařízková, Management Team Support, Dáme jídlo

Management společnosti

Ing. Daniel Matula MRICS

Managing Partner

Mgr. Karel Konečný MRICS

Partner

JUDr. Barbora Bowers

Head of Branch

Co se u nás děje

Odborné články z oblasti pracovního prostředí, informace o světových trendech na poli architektury a designu. Začtěte se do našich novinek. Čerpejte inspiraci a doporučení pro váš interiér kanceláře.

Sledujte nás na sociálních sítích

The CAPEXUS team was tasked with implementing everything in less than four months, while the Oregon House remained in full operation. However, the road to a comfortable canteen environment where…

Slavíme! Náš projekt pro Siemens vyhrál v soutěži BIGSEE. „Kanceláře Siemens reprezentují přeměnu v unikátní, moderní, světlé a prostorné prostředí s různými možnosti pro práci, relaxaci a neformální…

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!