Project Manager - projekční oddělení

Jsme kreativní tým, který pomáhá klientům uskutečňovat velké věci – pro klienty navrhujeme a realizujeme atraktivní pracovní prostředí v kancelářských budovách.  Našimi klienty jsou mladé startupy i velké korporace. Každý klient je jiný, každý klient potřebuje individuální přístup.

Snažíme se klientovi pomoci s kompletním řešením, často jsme tak zapojení do celého příběhu – začínáme s návrhem uspořádání prostor, tvoříme interiérový design, připravujeme projektovou dokumentaci, provádíme stavební práce a končíme vybavením prostor a předáním prostor k užívání. Výstupem tak není jen dokument, ale funkční prostor.

Popis pozice

  • tvorba a koordinace projektových dokumentací pro komerční interiéry (kanceláře, retaily, recepce apod.)
  • úzký kontakt s klienty
  • komunikace s projektanty a dodavateli
  • interní spolupráce s architekty, obchodním, realizačním a rozpočtovým týmem
  • inženýrská činnost (jednání s DOSS a SÚ)
  • spolupráce a dozorování při realizaci u zákazníka
  • návrh a specifikace řešení
  • koordinace profesí

Co je pro nás podstatné

  • VŠ vzdělání architektonického nebo stavebního směru
  • dobrá znalost programu AutoCAD, MS Office, znalost program ArchiCAD vítána
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost číst technickou dokumentaci
  • samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, komunikační schopnosti
  • zkušenosti s tvorbou projektových dokumentací jsou vítány
  • znalost anglického jazyka výhodou

Co nabízíme

  • základní plat + projektové bonusy
  • služební auto i pro soukromé účely
  • vzdělávání v oboru, jazykové kurzy
  • dotovanou MultiSport kartu
  • 25 dní dovolené + bonus měsíc dovolené navíc po 4 letech
  • narozeninové volno
  • sick-days a práce z domova po dohodě
  • teambuildingy a grilovačky na terase (nudit se u nás nebudete!)
  • jóga, masér a ovoce na pracovišti
  • neformální firemní kultura

Naše volná židle čeká jen na vás

Máte pocit, že si sedneme? Nejlepší příležitost se k nám přidat!

Životopis