Elektroinstalace

Dobře zpracovaný projekt elektroinstalací ušetří náklady a zvýší komfort uživatelů

Elektroinstalace je jako nervový systém kancelářského prostoru, protože umožňuje plynulé proudění energie a informací. Kvalitní a do detailu promyšlené rozvody elektro garantují, že kancelář funguje naplno a bez omezení. Špatná instalace je naopak zdrojem problémů, které v lepším případě snižují efektivitu práce, komplikují práci, ale mohou také ohrozit bezpečnost zaměstnanců a chod celé firmy. CAPEXUS tým se postará o profesionální elektroinstalace ve vašich kancelářích.

Ruku v ruce

Realizace elektroinstalací je součástí služby Design & build. Naši elektro experti proto vstupují do procesu návrhu kancelářského prostoru již na začátku. Elektroinstalace musí jít ruku v ruce s architekturou a všemi dalšími prvky designu. Důraz klademe také na technické možnosti objektu.

Členové našeho elektro týmu již v přípravných fázích projektu zevrubně zmapují technický stav budovy a technická omezení. Na základě získaných informací a konzultací pak vytvoříme řešení šité na míru.

led osvětlení v kanceláři a zelená stěna

Silnoproud

Silnoproudé elektroinstalace představují absolutní základ, na který navazuje veškerá další instalovaná technika. Mezi součásti silnoproudé elektroinstalace patří vnitřní elektrické rozvody, systémy osvětlení či hromosvodná soustava.

Elektro tým CAPEXUS poskytuje z hlediska silnoproudu komplexní poradenské služby včetně zpracování projektové dokumentace a následné realizace.

Recepce

Slaboproud

Kancelářský prostor bez dobře navržených a namontovaných slaboproudých prvků si dnes už nelze prakticky vůbec představit. Naši experti zajišťují komplexní elektromontážní dodávky a montáže slaboproudých technologií v celém spektru požadovaných systémů.

Co všechno pro vaše kanceláře dokážeme projektovat a realizovat?

V rámci slaboproudých elektroinstalací zajistíme, aby vaše kancelářské prostory byly maximálně bezpečné, komfortní a efektivně fungující.

Relax zóna

Bezpečnost zajistíme mimo jiné kompletní projektovou přípravou a realizací:

- Systémů elektronické zabezpečovací signalizace (EZS)

- Systémů elektronické požární signalizace (EPS)

- Kamerových systémů a průmyslových televizí (CCTV)

- Identifikačních vstupních systémů (ACS)

- Nouzového zvukového systému (NZS)

Lepší komunikaci a prostředí pro práci pak zajistí námi realizované:

- Počítačové sítě a systémy strukturované kabeláže včetně měření a závěrečné zprávy

- Komunikační zařízení (telefonní ústředny, domácí telefony, interkomy…)

- Ozvučovací systémy

- Společné televizní antény

- Systémy jednotného času

Elektroinstalace chytře

Elektroinstalace od CAPEXu jde vždy s dobou. Neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, pod naším vedením vše proběhne zcela bez komplikací.

Originální světla v prostorné místnosti

Světlo na správném místě

Funkční a chytré osvětlení, které myslí nejen na předpisy a moderní design, ale také na zdraví a pohodu jednotlivých zaměstnanců. U elektroinstalací poskytujeme také osvětlení včetně jeho instalace na místě.

Ovladač do zasedací místnosti nahrazující vypínače

Měření a regulace

V rámci měření a regulace optimalizujeme otopné, větrací a světelné soustavy s cílem zvýšit uživatelský komfort a snížit náklady na provoz objektu. Součástí elektroinstalace budov jsou také termoregulační systémy, které při správné instalaci a nastavení dokáží výrazně snížit náklady budovy na vytápění (až o 40 %).


Autor fotografií: Peter Fabo, Alexander DobrovodskýBoysPlayNiceAdam Costey photography

T-Mobile

T-Mobile

MS Invest

MS Invest

Recepce v City Business Center

Recepce v City Business Center

Sli.do

Sli.do

MSC

MSC

Philip Morris

Philip Morris