O nás

Společnost CAPEXUS je významným hráčem na trhu v oblasti realizací komerčních interiérů. Zajišťuje komplexní služby od počáteční konzultace, následné projekce, spaceplanningu, realizaci až po finální zařízení interiérů na míru potřebám zákazníka. Svým klientům nabízíme širokou škálu inovativních řešení sledujících poslední trendy trhu komerčních fit-outů. 
CAPEXUS v současné době působí ve 3 zemích Evropy – v České republice, na Slovensku a v Polsku.
 
Od roku 2015 nově exkluzivně zastupujeme v rámci ČR a SR společnost ACTIU (actiu.com), výrobce kancelářského a komerčního nábytku a interiérového vybavení, a dále i společnost VOXFLOR (voxflor.eu), předního výrobce kobercových dlaždic.
 
Náš tým je tvořen profesionály s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti realizací komerčních interiérů. Klient má tak zaručenou kontrolu celého procesu, která přispívá kvalitě doručeného produktu.
 
Standardem společnosti CAPEXUS je realizovat interiér v úzké spolupráci s klientem tak, aby se výsledný produkt co nejvíce ztotožňoval s jeho firemní kulturou  a nabízel maximální komfort jeho zaměstnancům v případě kancelářských nemovitostí a zákazníkům klienta v případě maloobchodních a dalších komerčních prostor. Naší filozofií je při realizaci poskytovat nadstandardní servis za pečlivé kontroly vynaložených prostředků s ohledem na objem prací a dosažení stanoveného cíle.
 
Spokojenost s naší firmou měříme skrze naše spokojené klienty.

Kontaktujte nás

 
 
 
 
 Security code