Domů / Novinky / 2018 / Video: Jak se staví fit-out

Video: Jak se staví fit-out

21.06.2018 - Fit-out - Architektura - Vše o interiéru
Jak se staví nové kanceláře? Tahle otázka vás možná napadla při pohledu na nové zázemí různých firem. Většinou se prezentuje krásný výsledek a průběh se umě schovává. Rozhodli jsme se pro opak a v časosběrném videu vám ukážeme, jak se fit-out  staví.Tenhle příběh začal 📦 balením krabic a skončil... Ale však mrkněte sami, co všechno jsme pro Hello bank vytvořili.


Cílem realizace bylo pro zaměstnance mezinárodní banky vytvořit optimální pracovní prostředí se zajištěním maximálního komfortu a splnění požadované funkčnosti ploch.

V první fázi rekonstrukce probíhaly stavební úpravy jednotlivých pater. Naši architekti ve spolupráci s klientem navrhli členění prostoru na jednotlivé plochy open space, meeting pointů, relax koutků a kuchyněk. Interiéry jsou navrženy ve světlých tónech. Prostoru dominuje bílá barva s doplněním korporátních barev v menších detailech. Velmi zajímavým prvkem jsou koberce v odstínech šedé poskládané do obrazců ve tvaru opakujících se šipek. Dodavatelem koberců řady SunSiro a Hussar je společnost Voxflor. Nábytek relaxačních koutků a kuchyněk (židle WING) dodala španělská společnost Actiu

Druhou, velmi podstatnou fází tvorby nového interiéru pro klienta byly architektonicko-akustické prvky navržené a vyráběné na míru. Architektka společnosti CAPEXUS Erika Bohatá navrhovala nábytek a dekorace nejen z hlediska designového provedení, ale také z hlediska funkčnosti (četnost užívání, akustické parametry, dělení jednotlivých zón). Dominantními prvky prostoru jsou akustické panely partnerské společnosti SilentLab.

Největší výzvou tohoto projektu byla především krátká doba realizace jednoho podlaží a to v horizontu pěti týdnů. Kromě toho jsme pro Hello bank vytvořili i designový koncept vlajkové bankovní pobočky.
 

Přečtěte si o bankovní pobočce více

_1.JPG