Domů / Novinky / 2017 / Toalety pro obchodní centrum EUROVEA

Toalety pro obchodní centrum EUROVEA

26.05.2017 - Fit-out
CAPEXUS zrealizoval nové ekologické toalety pro obchodní centrum EUROVEA. Toalety byly dle přání klienta vyhotoveny s ohledem na zvýšení komfortu všech skupin zákazníků a zákaznic. V prvním poschodí nákupního centra tak příchozí nově najdou čtyři přebalovací koutky, včetně diskrétních zón pro kojící matky, nebo toalety speciálně navržené pro malé děti.
CAPEXUS realizoval zakázku na základě návrhu externího architektonického studia. K toaletám se návštěvník dostane pomocí chodby, která se otevírá do výtahové lobby a pokračuje až k ústřednímu bodu celého vstupního prostoru, jímž je unikátní bubble wall. Na stropech samotného prostoru toalet je použito víceúrovňové osvětlení – atypické trojúhelníkové prvky doplňují LED pásy a bodová světla, která přechází do lineárního osvětlení na stěnách.

Osvětlení nechává vyniknout kameninovou dlažbu i jemně strukturovanou tapetu na stěnách v prostoru chodby. Na stěnách u toalet je pak použit velkoformátový obklad, který oživují zelené skleněné sanitární příčky.

Klient byl s projektem nadmíru spokojený a na základě úspěšné realizace nám zadal kompletní rekonstrukci dalších třech toalet v nákupním centru.