Domů / Novinky / 2017 / Otevřeli jsme naše nové kanceláře

Otevřeli jsme naše nové kanceláře

26.09.2017 - CAPEXUS
Dokončili jsme projekt našich vlastních nových kanceláří v pražské Michli. Křest moderního prostoru, který reprezentuje naši architekturu i firemní kulturu, proběhl spolu s našimi klienty a dodavateli přesně na den rok po oslavě našich 5. narozenin, 21. září.
Proč nové kanceláře? V minulém roce jsme přijali už padesátého kolegu jen v české pobočce a od té doby se růst nezastavil. Naše bývalé sídlo na pražském Vyšehradě jsme měli opravdu rádi, začalo nám ale být malé a v kancelářích v dalších patrech jsme se nemohli dále rozšiřovat.

Rozhodli jsme se proto přestěhovat do kancelářského prostoru v Michli, oblasti, kterou čeká významný rozvoj v souvislosti s plánovanou linkou metra D. Prostor jsme přestavěli z gruntu na moderní pracovní prostředí, které reprezentuje trendy, které razíme, a zároveň je showroomem naší práce a produktů, které dodáváme.

Tyto trendy jsme chtěli předvést i našim klientům a dodavatelům, kteří během večerní akce mohli mimo jiné porovnat reálné kanceláře s virtuální prohlídkou od společnosti Inventi. Večerem nás provedl kytarový mág Alasdair Bouch a samozřejmě nechyběla kvalitní gastronomie a ochutnávka zahraničních rumů a doutníků.

Jak naše kanceláře vypadají a jak se v nich promítají trendy moderního pracovního prostředí? Čtěte více.