Domů / Novinky / 2017 / Nové kanceláře pro herní vývojáře Wargaming

Nové kanceláře pro herní vývojáře Wargaming

09.08.2017 - Fit-out
Hned dvě zakázky jsme v červenci dokončili v pražském objektu Oasis Florenc. Kromě kanceláří pro PGRLF jsme zrealizovali také nové zázemí pro herní vývojáře Wargaming. V nových kancelářích zaujme atypická zasedací místnost s kaskádovitým sezením.
Wargaming má po celém světě více než 150 milionů hráčů a 16 poboček. Jeho pražské zázemí i díky nám teď září novotou. Pro herní studio známé například hrou World of Tanks, jsme dopracovávali projektovou dokumentaci a realizovali celý fit-out. Interiér je rozdělen na 4 open space prostory a několik jednotlivých kanceláří, zasedacích místnosti a relaxačních zón.
 
Charakteristická je především neformální zasedací místnost s kaskádovitým sezením vytvořeném truhláři na zakázku, kde se tým může setkávat na pravidelných schůzkách i ve větším počtu. Nové nájemníky i návštěvníky zaujala také recepce a atypická osvětlení v místech neformálního sezení. Vývojáři mají k dispozici polohovatelné stoly.
 
Klient vzhledem k svému zaměření pochopitelně vyžadoval nadstandardní serverovnu a také maximálně rychlou realizaci – celý fit-out na 1300 m2 jsme postavili za 6 týdnů.