Domů / Novinky / 2017 / Nové kanceláře pro mladou firmu GETBERG

Nové kanceláře pro mladou firmu GETBERG

22.06.2017 - Fit-out - Architektura
Po 3 letech jsme zopakovali realizaci pro firmu GETBERG, která potřebovala vytvořit nové zázemí, jež pojme zvyšující se počet zaměstnanců a bude reprezentovat dynamiku typickou pro mladé společnosti.
GETBERG se zabývá expertními službami na trhu nemovitostí, zaměřuje se především na prodej luxusních bytů a domů. Přáním klienta tak bylo vytvořit luxusní prostory – s nádechem neformálnosti. Místo pro klidnou práci, ale i pro jednání a prezentace projektů.

Architekt Jan Andrle proto nechal celý prostor rozdělit na kanceláře a velkorysou vstupní halu vhodnou pro neformální i formální jednání, prezentace a společenské akce. Klienty firmy GETBERG zde vítá čistá recepce z bílého corianu. V dalších částech haly je neformální sezení od výrobců Softline a Muuto, jež je od zbylého prostoru lehce odděleno stěnami z tahokovu. Koberce na podlaze zpestřují části z vyřezaných barevných trojúhelníků.

Samotné kanceláře, oddělené bezrámovým sklem, jsou tvořeny především s ohledem na jejich mladé ambiciózní obyvatele. Jelikož si již pro první realizaci vybral GETBERG nábytek výrobce Actiu, i nové prostory byly doplněny dalšími kusy tohoto španělského dodavatele, například elegantními pracovními stoly Prisma.