Domů / Novinky / 2016 / Jedinečné kanceláře pro tým vývojářů SIEMENS

Jedinečné kanceláře pro tým vývojářů SIEMENS

06.10.2016 - Fit-out
V září 2016 jsme dokončili rozsáhlý projekt kancelářských prostor pro vývojáře společnosti SIEMENS.  Prostory o výměře 1000 m2 se nacházejí v prvním nadzemním podlaží objektu City West B2 v Praze 5 – Stodůlkách. Součástí projektu byla nejen vestavba, ale i kompletní dodávka nábytku.
 
Zadáním bylo vytvořit kreativní, moderní a vzdušný prostor. Hlavním prvkem interiéru jsou OSB konstrukce, které podporují nejen snížené jádrové prostory, ale také prostor pro relaxaci a neformálních meetingy.  Díky OSB deskám a použití jemných barevných odstínů doplněných korporátní modrou jsme vytvořili světlý, útulný a netradiční prostor pro práci. Hravost prostředí je podpořena návrhem a barevností koberce, která je na první pohled náhodně rozptýlená. V interiéru jsou navržena atypická popisovatelná skla na OSB obložení poloprosklených příček, popisovatelná tabulová výmalba a velkoplošné tapety s barevnými motivy. Architektonickou část navrhovala architektka naší společnosti Ing. arch. Tereza Bradová.
 
Zasedací místnosti, kanceláře, kuchyňky a velký prostor pro relaxaci jsou vybaveny nábytkem ACTIU – modulové sezení a stoly řady LONGO, konferenční židle CRON, židle WING a stoly Tabula TAR 20. Výrobce SOFTLINE dodal do prostor určených pro relaxaci sofa Loft, křesílka Eden, taburety Drum a fatboye Magnum. Speciální barové židle řady Volt použité pro phone booty a velký relaxační prostor doplnila společnost PEDRALI.
 
Věříme, že jedinečné hravé a neformální prostředí s relaxačními prostory bude inspirací pro vývojářský tým společnosti SIEMENS.
 
V našem vývojovém a prototypovém centru Siemens tradičně klademe důraz na vytvoření příjemné a přátelské atmosféry na pracovišti, která lidi spojuje a motivuje k práci, kreativitě a vede k vzniku inovací. Společně s CAPEXUSem se nám podařilo navrhnout a vytvořit nové prostory, ve kterých se kolegové cítí příjemně, mají dostatek zázemí a místa nejenom na práci ale i kreativitu. Velmi důležité pro nás bylo vytvořit multifunkční prostor, ve kterém můžeme s kolegy vypít šálek kávy, zahrát si fotbálek, zorganizovat velký meeting, ale i například oslavit Mikuláše i s rodinami. Naše nový centrální „hub“ nazván Ingenuity Coffee s barem úspěšně prošel prvními zatěžkávacími zkouškami a těšíme se na další spolupráci.V. Kulla, Siemens