Propojené kanceláře finančních poradců

Lokalita Praha 4 - Smrčkova ul.
Klient Arca Consulting
Plocha 400 m2
Realizace 3/2018
Domů / Fit-out / Referenční zakázky / 2018 / Propojené kanceláře finančních poradců
Kanceláře finančních poradců se 2 oddělenými provozy, jež sdílí jen recepci a sociální zázemí s netradiční kavárnou se stálým provozem na náklady zaměstnavatele jsou jedním z našich dalších projektů, které jsme úspěšně dokončili. Příjemné teplé odstíny doplněné o prvky dřeva a pestrobarevné tapety – to je interiér pro Arca Consulting.
 
Finanční poradci v novém sídle
 
Design & build projekt na klíč, který zahrnoval nejen architektonický návrh, spaceplanning, vizualizaci prostor, veškeré stavební práce ale i finální vybavení nábytkem.
Klient se stěhoval do zcela nových prostor. Měl však dva specifické požadavky a to vhodně skloubit 2 oddělené provozy, tedy i 2 kolektivity zaměstnanců, kteří sdílí sociální zázemí, jinak fungují zcela nezávisle; a současně i vhodné zakomponování původního recepčního pultu z předchozího sídla společnosti. Společnosti sdílí také vstup a recepci.
 
Design tmavších odstínů s výraznou žlutou a pestrobarevnými tapetami...
 
Vsadili jsme na čistotu barev a tónů v kontrastu s pestrostí tapet. Hlavním prvkem je dřevo – dub v kombinaci s černou a antracitovou a dále šedé koberce, které prostor zútulňují. Celkový dojem dotváří prvky ve výrazné žluté v kombinaci s pestrobarevnou tapetou, která je v interiéru zopakována hned třikrát. Dřevěný obklad je použit i v zasedacích místnostech.
 
Kuchyňky s obsluhou namísto běžných kuchyněk...
 
Zcela ojedinělým benefitem pro zaměstnance klienta je kavárna se stálou obsluhou namísto standardních kuchyněk či relax koutků – útrata jde na náklady zaměstnavatele!
 
Koberce a nábytek
 
Celý nábytek byl navržen v moderním stylu. Spojení přírodních dekorů a černé barvy elegantně doplňuje útulné prostředí s nádechem luxusu. Interiér dotváří nábytek předního španělského výrobce ACTIU – židle STAY . Odpočinkovou zónu příjemně odděluje šedá akustická sedačka LONGO a křesílka Profim. Barové židle italského výrobce Gaber. Na koberci jsou vytvořeny geometrické obrazce tvaru trojúhelníků a lichoběžníků. Shodné tvary byly použity i formou speciálních polepů na skleněných příčkách. Prostor doplňuje atypické osvětlení dominantními lampami v oblasti soft-seatingu a nad barem.  

Živé rostliny do interiéru dodala společnost Jungle Interiors

DOCK IN TWO

Objekt DOCK IN TWO je součástí moderní výstavby v oblasti bývalých libeňských doků. DOCK IN vznikl na pomezí dvou světů... zenového prostředí parku s řekou a pulsujícího centra metropole. Architektonickým řešením je město ve městě, šetrné k životnímu prostředí a esteticky dokonalé se spoustou inovativních prvků. Přístav klidu a hradba před hlukem velkoměsta, přitom snadno dostupný a uvnitř členěný tak, aby poskytoval svým nájemníkům dokonalý prostor pro práci i odpočinek.
 
Projekt nabízí sedm pater stylového kancelářského prostředí, nejvyspělejších technologií a splňující tu nejvyšší známku energetické šetrnosti. Moderní kanceláře projektu DOCK IN TWO jsou umístěny podél břehů dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Nabízí tak nejen pracovní prostory v blízkosti centra města, ale i u řeky, což nabízí ideální podmínky pro relaxaci v průběhu náročného pracovního dne.