11 zasedacích místností Seznam.cz

Lokalita Palác Křižík
Klient Seznam.cz
Plocha 200 m2
Realizace 5/2018
Domů / Fit-out / Referenční zakázky / 2018 / 11 zasedacích místností Seznam.cz
Velkou výzvou byla pro naši společnost realizace 11 unikátních zasedacích místností pro společnost Seznam.cz. Cílem bylo rozbít jednotnost a nevýraznost prostor, rozlišit jednotlivé místnosti a vpustit dovnitř hravost, příjemné materiály a barvy, a vytvořit tak neformální komfortní prostory pro setkávání.
M3.jpg
Přízemní prostor působil ponurým chladným formálním dojmem. Naše architektka Tereza Bradová se zhostila nového návrhu, do kterého promítla plné barevné spektrum – v půdorysu zasedací místnosti tvoří duhu. Úkolem bylo v prostoru sladit materiály a barevnosti nábytku, koberců, akustických panelů a tapet. Prostory dotváří sezení a stoly variabilních tvarů, které plně korespondují s tvary akustických panelů na stěnách. Kontrastně k sytým barvám pak působí pohledový surový beton.
 
Část zasedacích prostor je přímo otevřená prosklenou stěnou do ulice. Veškeré prostory jsou přístupné z dlouhé chodby uvnitř budovy. Vnitřní stěny místností směrem do chodby jsou prosklené, a tím propouští barvy do koridoru a evokují příjemnou, hravou přátelskou atmosféru.
 
Názvy místností jsou dnes spojeny s jednotlivými odděleními společnosti, resp. s jejími portály – např. Mapy.cz jsou v odstínech zelené, zatímco Email.cz do oranžova. Interiér zasedacích místností je rafinovaný – promyšlen je každý detail, kdy harmonizují nejen příjemné, oku lahodící, barvy, ale především funkční vlastnosti.
 
Realizace interiérů proběhla během prodlouženého víkendu, bez narušení provozu – klient byl velmi spokojen nejen s jedinečností prostor, splněním představ klienta, ale také s nadstandardní dobou realizace.M9.jpg
 

Palác Křižík

Budova Palác Křižík je jednou z nejvýraznějších kancelářských komplexů v areálu Smíchovského Anděla na Praze 5. Základem je soubor historických budov mezi ulicemi Radlická, Plzeňská a Kováků. Tyto budovy prošly totální rekonstrukcí, a později byla provedena moderní dostavba 7 nadzemních a 4 podzemních podlaží. Výsledkem je moderní kancelářský komplex s 290 parkovacími místy, krytým atriem, 3 stravovacími a restauračními provozy, dalšími obchodními plochami a veřejnou pasáží. Každá ze dvou častí komplexu (starší a nová) má centrální recepci 24/7 moderního designu.
 
Budovy jsou vybavené systémem kvalitního větrání a klimatizace, s částečnou možností přirozeného otevírání oken. Výhoda umístění do více historických budov umožnila tento komplex použít pro různé brandy jednotlivých hlavních nájemců. Budova moderní dostavby je certifikována systémem BREEAM Excellent. Komplex je vybaven EPS, EZS, ACS control, CCTV a inteligentním řízením budov.