Renovace kanceláří Clifford Chance

Lokalita Jungmannova Plaza, Praha 1 – Nové Město
Klient Clifford Chance
Plocha 1200 m2
Realizace 11/2015
Domů / Fit-out / Referenční zakázky / 2016 / Renovace kanceláří Clifford Chance
K realizaci pro přední mezinárodní advokátní kancelář Clifford Chance jsme byli přizváni díky návrhům našich architektů. Předmětem realizace bylo vytvoření nové klientské zóny, re-design zasedacích místností a celková modernizace kanceláří a kuchyní. Hlavním záměrem bylo vytvořit nový svěží design, maximální komfort a zároveň zajistit funkční řešení. 
Recepci dominuje barisolový podhled, který prolíná celou recepcí a prostoru dodává dojem denního světla. V prostoru recepce byl nově vytvořen klientský kout a byla provedena repase stávající dřevěné podlahy.

Zasedací místnosti prošly kompletní obměnou za použití kvalitního koberce Natural code v odstínech modré barvy od výrobce VOXFLOR a nábytku ACTIU, a prostoru tak byl dodán velmi svěží a čistý design.  Všechny prostory se celkově prosvětlily a pomocí polepů s logem se také zvýšil branding kanceláře. V rámci realizace bylo zajištěno soukromí pro uživatele kanceláří a zasedacích místností.

Největší výzvou na celém projektu bylo správné fázování, neboť projekt probíhal za plného provozu společnosti a práce tedy byly soustředěny zejména do víkendů. 

Jungmannova Plaza

Unikátní historická budova Jungmann Plaza se nachází na Jungmannově náměstí v samém centru Prahy 1, nedaleko Můstku a Národní třídy. Během let 2012 a 2013 prošla kompletní rekonstrukcí a následně zde vzniklo sídlo mnoha významných společností. Díky velmi prestižní adrese, s vynikající dopravní dostupností, je luxusní komplex Jungmann Plaza vyhledávanou a populární lokací, která navíc poskytuje celou řadu dodatečných služeb.