Randstad

Lokalita Jungmannova 15
Klient Randstad
Plocha 1260 m2
Realizace 3/2016
Společnost Randstad nás oslovila k návrhu i následné realizaci jejich nového sídla v rezidenční budově Jungmannova 15 na Praze 1, kancelářské budově s certifikací LEED Platinum. Tento projekt se pro nás stal novou výzvou začátku roku 2016, neboť se v něm odráží nejnovější trendy v oblasti fit-outu kancelářských prostor, kladoucí důraz na mobilitu zaměstnanců i rozmanitost pracovních ploch. 
Naši architekti vypracovali návrh, který vycházel z korporátních standardů společnosti a byl doplněn o množství atypických prvků a neformálních prostor k jednání, které zpříjemňují pracovní prostředí. Kromě návrhu openspaců a zasedacích místností šlo také o návrh recepce a otevřené kavárny.  

Následná výstavba kanceláří o ploše více jak 1200 m2 se nám podařila dokončit během deseti týdnů. Prostory společnosti byly odděleny pomocí skleněných příček Verti, jejichž polepy podpořily branding společnosti. Openspace kanceláře byly doplněny o prostory pro neformální jednání, japonské stěny a telefonní boxy, vše v souladu s nejnovějšími trendy kancelářského designu. Do zasedacích místností byl dodán špičkový nábytek ACTIU. Židle WING od stejného výrobce, které byly oceněny prestižní cenou Red Dot Design 2015, pak dominují prostorům kavárny.

Ve společnosti CAPEXUS věříme, že tyto moderní plochy budou sloužit nejen k pohodlí a vysoké produktivitě zaměstnanců společnosti Randstad, ale také poskytnou příjemné prostředí pro jejich klienty a návštěvníky. 

Jungmannova 15

Objekt Jungmannova 15 si i přes nedávnou rekonstrukci zanechává svůj historický osobitý styl Art Noveau a Art Deco, ve kterém byl navrhnut Osvaldem Polívkou a vystavěn začátkem minulého století.
V současné době budovu spravuje společnosti IMMOFINANZ Group. K dispozici je pronájem přibližně 7 600 m2 kancelářských prostor, které jsou buď v podobě openspace či dělených kanceláří.
Další vlastností objektu je neodolatelný výhled z vyšších pater budovy, který je zapříčiněn výbornou lokalitou v srdci Prahy.