Kanceláře Wolf Theiss

Lokalita Aupark tower, Einsteinova 24, Bratislava
Klient Heitman
Plocha 480 m2
Realizace 5 - 6/2014
Domů / Fit-out / Referenční zakázky / 2014 / Kanceláře Wolf Theiss
Při přípravě projektu byl kladen maximálni důraz na jednoduchý, čistý design a kvalitu použitých materiálů. Kanceláře jsou navrženy s vytříbeným vkusem v souladu s korporatní identitou Wolf Theiss.
Během realizace bylo nutné vzájemně koordinovat všechny zúčastněné – architekty, projektanty, projektové manažery, technický dozor investora atd. Společným cílem celého týmu bylo vybudovat interiér splňující náročné požadavky na dispoziční řešení, dotáhnout projekt do konce při dodržení napjatého harmonogramu, a tím proměnit očekávání náročného klienta ve skutečnost.
Spolupráce se společností CAPEXUS byla správným krokem pro uspěšné dokončení projektu. Jejich profesionalní přístup a efektivita byly klíčovými charakteristikami při reakcích na naše potřeby v průběhu celého procesu.

 

Lucia Tranova, Leasing Manager Heitman

Aupark tower

Advokatní kancelář Wolf Theiss se přestěhovala ze Starého Města do Aupark Tower vlastněné fondem Heitman. Aupark Tower patří mezi nejlepší administrativní budovy v Bratislavě a poskytuje panoramatický výhled na Dunaj, Bratislavský hrad a historické centrum. Celý Aupark pak představuje jedinečné nakupní, zabavní a administrativní centrum městského typu a regionalního významu.