POSAĎTE SE K SOBĚ A UVOLNĚTE MÍSTO NEFORMÁLNÍM ZÓNÁM
SPECIÁLNÍ AKCE PRO KLIENTY SPOLEČNOSTI CIMEX
Více informací naleznete níže.

Již několik let pokračuje trend výměny malých kanceláří za open space. Ne vždy musí být tato změna vnímána negativně. Záleží na Vás, jak s novým prostorem naložíte. Seďte! Stůjte! Uvolněte se! Buďte v pohybu! 

Benchová pracoviště
Sdruženým (benchovým) pracovištěm se nazývá typ stolu, který má společné podnoží pro dva a více pracovníků. Takto získáte čistý design a finanční úsporu díky sdruženému rámovému podnoží, společnému kabelovému managementu a společným paravánům.
Benchová pracoviště pro čtyři a více osob nabízí navíc zapuštěné prostřední podnoží o cca 40 cm do středu, což umožňuje volný pohyb mezi pracovišti nebo doplnění dalšího místa uprostřed pro občasné sezení.

1-(1).png5_01.jpg

Každý z nás je jedinečný
Program MOBILITY nabízí jeden z nejpropracovanějších programů výškově nastavitelných (na kličku či elektronicky) pracovních stolů. Benchová pracoviště mají společné paravány, poskytující pohodlí při jakémkoli nastavení jednotlivých stolů, stejně tak i produkty pro kabelový systém.
Velice zajímavou řadou jsou zde i výškově nastavitelné jednací stoly, které mohou být cenným doplňkem pro openspace.

3.jpg9.jpg
Komplexnost i variabilita
Program LONGO je jeden z nejvariabilnějších produktů na trhu. V rámci jednoho designu můžete kombinovat pracovní stoly, benchová pracoviště,  luxusní manažerské kanceláře, konferenční stoly, neformální akustická pracoviště  pohovky i skříně. A to vše za velice zajímavých cenových podmínek.

4.jpg11.jpg12.jpg
ACTIU je největší španělský výrobce nábytku do komerčních prostor s téměř 50 letou tradicí.
Ačkoli má zastoupení ve více jak 70 zemích světa a zaměstnává téměř 400 pracovníků, stále si zachovává ráz rodinné firmy s velkou pokorou k tradici a kvalitnímu řemeslu.  Vizionářsky boří klasické přístupy k pracovním místům a je lídrem v udávání nových trendů pro další generace.  
Výrobní podnik ACTIU TECHNOLOGY PARK se rozkládá na 200 000 m2 a patří mezi nejmodernější a nejekologičtější provozy tohoto typu v Evropě. Díky kompletní vlastní výrobě je ACTIU připraveno poskytnout řešení pro každého klienta.
CAPEXUS je hrdým výhradním zástupcem nábytku ACTIU pro Českou republiku.

Logo-Nuevo-Actiu-2010.jpg             LOGO_CAPEXUS_SHORT_CLAIM_COLOR_RGB.jpg             cimex.jpg

SPECIÁLNÍ AKCE PRO KLIENTY SPOLEČNOSTI CIMEX
SLEVA 45% NA PRACOVNÍ STOLY A PROGRAM LONGO
Akce platí do 31. 8. 2016

V ceně není započítána doprava a instalace, kterou Vám rádi naceníme dle aktuální poptávky.