Pro správné zobrazení je třeba povolit stažení obrázků (kliknutím na pravé tlačítko myši). Nezobrazují-li se Vám informace stále korektně, klikněte prosím ZDE.
PRB_0279.jpg

ACTIU IS

ALWAYS ON

THE MOVE

 

Novinky v showroomu ACTIU mesas-mobility-gallery-1_01.jpg
Kromě stávajícího nábytku můžete v našem showroomu najít i některé z novinek. Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet například stůl MOBILITY, jehož stolová deska a podnoží se díky kličce či elektrickému motorku dokáže přizpůsobit každé výšce, a splňuje tak nejnovější trendy a především stále větší poptávku po mobilním kancelářském nábytku. Podnoží stolu Mobility je konstrukčně navrženo tak, aby se z jedné strany dalo sedět a přitom kolega naproti mohl stát. Více o stolu Mobility najdete zde.
 
Vystrizek_silent.PNG

Další novinkou v showroomu je pak Micro Office od společnosti SilentLab. Micro Office je alternativou pro vestavěné telefonní a zasedací místnosti. Jedná se o volně stojící mikro-kancelář, kterou lze umístit prakticky kamkoliv ve Vašem interiéru, kde tudíž není nutné provádět žádné stavební úpravy.
K výbavě patří zabudované osvětlení, zásuvka či připojení LAN. Přívod čerstvého vzduchu je zajištěn integrovanou ventilační jednotkou. Micro Office Vám zajistí naprosté soukromí a navíc Vaším hovorem nebudete rušit nikoho v kanceláři. 
Nebojte se si přijít Micro Office vyzkoušet na vlastní kůži do našeho showroomu.
 

Nové realizace ACTIU
12.jpgV prvních měsících roku 2016 jsme dodali nábytek ACTIU hned několika velmi důležitým klientům, mezi které patří například ČSOB, Randstad, Axa Laboratory, Ursapharm, Cimex, Fisolta či ResMed a doplnili jsme tak jejich kanceláře nejen designovým, ale hlavně plně funkčním kancelářským nábytkem. Velkým trendem jsou především stoly řady LONGO a PRISMA, konferenční židle IKARA či kancelářské židle STAY a TNK. Stálicemi jsou pak židle WING a URBAN.

6-(1).jpgPEG_7358-(1).jpgACCamera_7_01.jpg
 

Cesta ke kořenům aneb návštěva technologického parku ACTIU

parque-tecnologico-actiu-12-Copiar.jpg

Členové týmu CAPEXUS doplněni o skupinu architektů ze společností Deltaplan, Design4function a Pacak Architecture se na začátku měsíce dubna vydali do španělského města Castalla, místa, kde se zrodil nábytek ACTIU. Zde se setkali jak se zakladatelem a generálním ředitelem ACTIU Vincentem Berbegalem a přivítat a představit společnost přišli také další členové rodiny. Po rozlehlých výrobních halách je pak doprovázela Aleksandra Chmiel, manažerka pro střední a východní Evropou. Všichni tak měli jedinečnou možnost si prohlédnout technologický park ACTIU, jež se řadí mezi nejmodernější a nejekologičtější provozy v celé Evropě,  obdivovat velkolepý showroom se všemi produkty a navíc jim byly představeny i zcela nové produkty, jež se teprve vyvíjejí pro letošní mezinárodní veletrhy. Více o návštěvě se můžete dočíst ZDE.


DSC_0137-(1).jpgA jak byli účastníci spokojeni s návštěvou ACTIU?
„Největším přínosem návštěvy Actiu ve Španělsku pro nás byla možnost seznámení se s rodinou a příběhem, který za touto designovou značkou stojí. Dále pak příležitost prohlédnout si téměř celý sortiment a především novinky, které teprve přijdou na trh. Děkujeme za pozvání!“
Za společnost PACAK Architecture Radim a Daniela Pacákovi. 

„ACTIU mne přesvědčila o tom, že lze skloubit úspěšnost značky na trhu s kultivovanou vnitrofiremní kulturou. Už jen péče, se kterou se majitelé této rodinné firmy starají o areál firmy, svědčí o 

zodpovědném a chytrém přístupu, který se pochopitelně vyplácí. Měli jsme možnost nakouknout i pod pokličku samotné výroby a být svědky procesu vývoje nových produktů. Produktům od Actiu věřím.  Návštěva showroomu pak byla třešničkou na dortu. K celkově kladnému dojmu exkurse nemalou mírou přispěla i zapálená osobní péče našich průvodců,  jak z firmy Actiu, tak od zástupců z firmy Capexus.“

Za společnost DELTAPLAN Ing. arch. Lucie Harcubová

DSC_0271.jpg
"Návštěva ve mně zanechala vzpomínku na skvěle vedenou firmu s jasnou filozofií, která vybudovala krásný ekologický areál promyšlený do posledních detailů tak, aby se v něm zaměstnanci cítili dobře a inspiroval je k stejně dobře promyšlenému a funkčnímu nábytku.  Největším zážitkem, vedle prohlídky výrobních provozů, pro mě bylo vidět nadšené zaměstnance ve vývojovém centru, kteří se snaží zdokonalovat design nábytku tak, aby zákazníkům co nejlépe vyhovoval."

Za společnost Design4function MgA. Vendula Hladíková
 


Soutěžte s námi o dvě židličky WING61056-8153267.jpg
Napište nám v odpovědi na tento newsletter nejpozději do 16. 6. 2016 na otázku „Kdy byla založena společnost ACTIU?“  Výherce obdrží dvě židličky bílé barvy řady WING!

Designová židle WING navržená týmem Ramos & Bassols získala prestižní ocenění Red Dot Design za rok 2015 na mezinárodním designovém festivalu ArchiExpo v Miláně. Je navržena ve stylu vintage a použitelná v jakémkoli prostředí, ať již v interiéru či exteriéru a plně odpovídá technickým i estetickým potřebám nových trendů v kancelářském nábytku.


Kontaktujte nás!

LOGO_CAPEXUS_LONG_COLOR_RGB.jpg

Společnost CAPEXUS s.r.o. je výhradním zástupcem výrobce špičkového španělského kancelářského nábytku ACTIU pro Českou a Slovenskou republiku.
CAPEXUS s.r.o. | Na Pankráci 322/26 | 140 00 Praha 4 |
(+420) 244 465 054 | actiu@capexus.cz | www.capexus.cz

 
V případě, že si již nepřejete dostávat sdělení tohoto typu, prosím odpovězte na tento e-mail actiu@capexus.cz a do předmětu uveďte "NE"

CAPEXUS © 2016. Všechna práva vyhrazena.